Typy plotov

1. Plot z cortenových platní

 Jednoduchý, ale vzhľadovo atraktívny plot, vyskladaný z ucelených platní cortenu. Realizujeme ich v dvoch verziách:

a.) ako cortenová výplň medzi plotovými stĺpmi

b.) ucelený plot (cortenove platne sú spájané do jedného celku bez medzier)

Montáž je buď kotvením cortenových platní do pripraveného betónového podkladu, alebo montážou cortenových platní medzi predpripravené zabetónované plotové stĺpy (viac info k montáži nájdete na podstránke Ako pracujeme.

 

2. Plot z cortenových platní so vzorom

Technicky sa jedná o rovnaký plot, ako plot z cortenových platní, avšak tieto sú vzorované. Vzor si zákazník navrhne (kvetinový, geometrický…) alebo si prinesie konkrétny vzor, ktorý mu prenesieme na cortenové platne.

 

3. Výplň betónového plota

Do vášho postaveného betónového plota vsadíme na mieru vyrobené platne ako výplň (buď so vzorom alebo bez).

 

4. Funkčný kvetináčový plot

Najkrajšie a najoriginálnejšie riešenie. Plot je vyskladaný z kvetináčov, do ktorých si zasadíte rastliny, alebo kry. Kombináciou cortenu a zelene tak vznikne naozaj atraktívne riešenie, ktoré púta pozornosť a priťahuje pohľady. Výšku, šírku, rohy, alebo zaoblenie plota prispôsobíme Vašim požiadavkám.

 

5. Brány a bránky

V prípadoch komplexného oplotenia rodinných domov či firiem, je možné zakomponovať do plotu aj brány a bránky. Ich typ a technické prevedenie realizujeme individuálne po dohode so zákazníkom. Taktiež je možné zakomponovať do projektu rôzne doplnky ako napríklad poštová schránka, popisné číslo, box na balíky od kuriéra, alebo stojisko na smetné koše.